Комбинезон - код 898 - црна

Нема на залиха
SKU
38281
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 6151
  Комбинезон - код 6151 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 2014 - црна
  Топ - код 2014 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Ефектен къс топ потник рипс в бежово - код 5023
  Топ - код 5023 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 8484 - црвена
  Фустан - код 8484 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска тениска в светлосиньо с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Атрактивен дълъг гащеризон в светлосиньо - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Спортски комплет - код 3042
  Спортски комплет - код 3042
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Къс дамски топ бюстие в масленозелено - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Фустан - код 4671 - кремова
  Фустан - код 4671 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Маица - код 3350 - виолетова
  Маица - код 3350 - виолетова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.014,71