Комплет - код 3980 - 1 - кафеава

Нема на залиха
SKU
351991-c
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник в светлосиньо - код 0932
  Топ - код 0932
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 7775 - бела
  Фустан - код 7775 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комплет - код 45288 - пудра
  Комплет - код 45288 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 5398 - бело
  Маица - код 5398 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 11517 - црна
  Блуза - код 11517 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Блуза - код 1454 - бело
  Блуза - код 1454 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Топ - код 5958 - црвена
  Топ - код 5958 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Изчистен дамски топ в черно - код 6855
  Топ - код 6855 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71