-29%

Комплет - код 5611 - розова

Нема на залиха
SKU
351586
-29%
Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4173 - црна
  Блуза - код 4173 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 8188
  Фустан - код 8188
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Кратки панталони - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2558 - црна
  Фустан - код 2558 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамско боди с цип в светлосиньо рипс - код 2232
  Боди - код 2232
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1906
  Фустан - код 1906
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 1745
  Маица - код 1745
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Топ - код 5658 - црна
  Топ - код 5658 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Бански комплект в червено - код 2671
  Купачи - код 2671 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71