-29%

Комплет - код 6141 - борда

Нема на залиха
SKU
359551
-29%
Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 2
  Сукња - код 8571 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1746 - пудра
  Фустан - код 1746 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4521 - црна
  Фустан - код 4521 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 6261 - црна
  Фустан - код 6261 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71