Комплет - код 103 - бела

Нема на залиха
SKU
37479
MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Спортен комплект в бяло с декорации - код 11622
  Комплет - код 11622 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Комплет - код 8887 - 1 - бело
  Комплет - код 8887 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 2.551,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Фустан - код 11643 - црна
  Фустан - код 11643 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 3249 - црна
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Блуза - код 11615
  Блуза - код 11615
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Панталони - код 2252 - црна
  Панталони - код 2252 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Фустан - код 2049 - 3
  Фустан - код 2049 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 3107 - тиркизна
  Фустан - код 3107 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 41511 - путер зелена
  Блуза - код 41511 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 3107
  Фустан - код 3107
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71