Комплет - код 103 - црвена

Нема на залиха
SKU
37482
ден 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 698 - окер
  Фустан - код 698 - окер
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 2538 - виолетова
  Блуза - код 2538 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комплет - код 804 - црна
  Комплет - код 804 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 0508 - светло сина
  Фустан - код 0508 - светло сина
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Блуза - код 9291 - окер
  Блуза - код 9291 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Јакна - код 4748 - сиво
  Јакна - код 4748 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комбинезон - код 7879 - црна
  Комбинезон - код 7879 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Топ - код 4567 - црна
  Топ - код 4567 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комплет - код 3499 - црна
  Комплет - код 3499 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71