Комплет - код 103 - розова

Нема на залиха
SKU
37481
ден 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 794
  Јакна - код 794
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комплет - код 804
  Комплет - код 804
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 0900
  Фустан - код 0900
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 0304 - светло сина
  Фустан - код 0304 - светло сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Кратки панталони - код 180 - бело
  Кратки панталони - код 180 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 870 - зелена
  Фустан - код 870 - зелена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 7. Фустан - код 2525 - портокалова
  Фустан - код 2525 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 030 - бела
  Блуза - код 030 - бела
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Палто - код 0800
  Палто - код 0800
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 10. Фустан - код 7758 - црна
  Фустан - код 7758 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71