Комплет - код 103 - сиво

Нема на залиха
SKU
37483
MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски комплект рокля и жилетка в сиво - код 5356
  Комплет - код 5356 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Елегантен дамски сет блуза и пола в черно с бели мотиви - код 1408
  Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 2. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Маица - код 4454 - бела
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Топ - код 9914 - црвена
  Топ - код 9914 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 11893 - небесно сина
  Фустан - код 11893 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 11963 - корали
  Топ - код 11963 - корали
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 5195 - циклама
  Комплет - код 5195 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 9003 - бело
  Блуза - код 9003 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71