Комплет - код 227 - бела

Нема на залиха
SKU
38109-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4948 - црна
  Блуза - код 4948 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 035 -1 - шарена
  Фустан - код 035 -1 - шарена
  Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
 3. Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0307
  Блуза - код 0307
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 6392 - бела
  Блуза - код 6392 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 625 - корали
  Фустан - код 625 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Тренерки - код 4221 - корали
  Тренерки - код 4221 - корали
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 9. Фустан - код 7574 - розова
  Фустан - код 7574 - розова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Блуза - код 394 - бело
  Блуза - код 394 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71