Комплет - код 831 - шарена

Нема на залиха
SKU
37672
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 9555 - 8 - шарена
  Комплет - код 9555 - 8 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Комплет - код 9555 - 6 - шарена
  Комплет - код 9555 - 6 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Комплет - код 9555 - 5 - шарена
  Комплет - код 9555 - 5 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Комплет - код 9555 - 3 - шарена
  Комплет - код 9555 - 3 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Комплет - код 9555 - 2 - шарена
  Комплет - код 9555 - 2 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кардиган - код 4085 - жолта
  Кардиган - код 4085 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Сукња - код 5471 - путер зелена
  Сукња - код 5471 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кардиган - код 7823 - светло виолетова
  Кардиган - код 7823 - светло виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Комбинезон - код 6633 - зелена
  Комбинезон - код 6633 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 9555 - 3 - шарена
  Комплет - код 9555 - 3 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Фустан - код 2299 - црна
  Фустан - код 2299 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Кардиган - код 781 - розова
  Кардиган - код 781 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71