Ново -28%

Кошула - код 405 - кафеава

На залиха
SKU
337696
-28%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4483 - розова
  Фустан - код 4483 - розова
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 2. Комбинезон - код 7879 - црна
  Комбинезон - код 7879 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Блуза - код 5452 - розова
  Блуза - код 5452 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Топ - код 596 - црвена
  Топ - код 596 - црвена
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 5. Код 0081
  Код 0081
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Џемпер - код 8092 - црна
  Џемпер - код 8092 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Палто - код 9595 - окер
  Палто - код 9595 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 0014 - праска
  Фустан - код 0014 - праска
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Маица - код 963 - црна
  Маица - код 963 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71