-28%

Кошула - код 405 - виолетова

Нема на залиха
SKU
337711
-28%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1777 - розова
  Тренерки - код 1777 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 9669 - кафеава
  Фустан - код 9669 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Маица - код 6581 - црна
  Маица - код 6581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Палто - код 3113 - темно зелена
  Палто - код 3113 - темно зелена
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Блуза - код 1596 - бело
  Блуза - код 1596 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 1539 - светло сина
  Блуза - код 1539 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 8989 - црвена
  Фустан - код 8989 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фармерки - код 3142 - сина
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71
 9. Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71