-36%

Кошула - код 4848 - бело

Нема на залиха
SKU
354076
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1302 - 2 - црвена
  Комплет - код 1302 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Комплет - код 9896 - црна
  Комплет - код 9896 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Спортски комплет - код 1574 - црна
  Спортски комплет - код 1574 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Маица - код 4374 - црна
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комплет - код 11766 - бело
  Комплет - код 11766 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски бански в цвят горчица - код 2561
  Купачи - код 2561 - 5 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Комплет - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комплет - код 45288 - црвена
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71