-36%

Кошула - код 4848 - црна

Нема на залиха
SKU
354106
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9996 - сиво
  Спортски комплет - код 9996 - сиво
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Спортски комплет - код 1574 - црна
  Спортски комплет - код 1574 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Топ - код 3414 - црна
  Топ - код 3414 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 2380 - 2
  Блуза - код 2380 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 4350 - црна
  Комплет - код 4350 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2104 - небесно сина
  Фустан - код 2104 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Тренерки - код 11623 - кафеава
  Тренерки - код 11623 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Маица - код 3204 - 3 - црна
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 9075
  Фустан - код 9075
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71