Ново -40%

Кошула - код 5252 - 6 - шарено

На залиха
SKU
336391
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0588 - окер
  Фустан - код 0588 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Маица - код 822 - 2 - црна
  Маица - код 822 - 2 - црна
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Стилен дамски гащеризон в цвят мента - код 720
  Стилен дамски гащеризон в цвят мента - код 720
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 2218 - кафеава
  Фустан - код 2218 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 5513 - борда
  Фустан - код 5513 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 7768 - црвена
  Фустан - код 7768 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Кардиган - код 6533
  Кардиган - код 6533
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Панталони - код 788 - црна
  Панталони - код 788 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско ден 1.015,00
 10. Фустан - код 600 - светло сина
  Фустан - код 600 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71