Ново -41%

Кошула - код 6148 - кремова

На залиха
SKU
337681
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 9087 - капучино
  Џемпер - код 9087 - капучино
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 697 - 3 - црна
  Фустан - код 697 - 3 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 9876 - кафеава
  Фустан - код 9876 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Дуксер - код 125 - црна
  Дуксер - код 125 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 4040 - кремова
  Фустан - код 4040 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 4417 - пудра
  Блуза - код 4417 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Блуза - код 4417
  Блуза - код 4417
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 2084 - сиво
  Блуза - код 2084 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71