Ново -21%

Кошула - код 6617- 5 - шарена

На залиха
SKU
337126
-21%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 930 - црна
  Јакна - код 930 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 745 - праска
  Фустан - код 745 - праска
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 641 - црвена
  Фустан - код 641 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Кошула - код 6148 - борда
  Кошула - код 6148 - борда
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Комплет - код 3838 - темно сина
  Комплет - код 3838 - темно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Фустан - код 5538 - сребро
  Фустан - код 5538 - сребро
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Кардиган - код 2124 - кафеава
  Кардиган - код 2124 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 551 - жолта
  Фустан - код 551 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Маица - код 495 - бела
  Маица - код 495 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Блуза - код 6009 - бело
  Блуза - код 6009 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71