Ново -21%

Кошула - код 6617-1 - шарена

На залиха
SKU
337051
-21%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0508 - црна
  Фустан - код 0508 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 9905 - кремова
  Фустан - код 9905 - кремова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 4. Кардиган - код 7823 - сиво
  Кардиган - код 7823 - сиво
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Фустан - код 322 - црна
  Фустан - код 322 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 6761 - жолта
  Фустан - код 6761 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комплет - код 9414 - сиво
  Комплет - код 9414 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 4040 - црвена
  Фустан - код 4040 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Топ - код 606 - бела
  Топ - код 606 - бела
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71