Ново -21%

Кошула - код 6617-2 - шарена

На залиха
SKU
337081
-21%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 5952 - розова
  Џемпер - код 5952 - розова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Панталони - код 4512 - бела
  Панталони - код 4512 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Маица - код 433 - тиркизна
  Маица - код 433 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 9028 - небесно сина
  Фустан - код 9028 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Сако - код 6131 - борда
  Сако - код 6131 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 6368 - темно сина
  Фустан - код 6368 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 6208 - тиркизна
  Фустан - код 6208 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кардиган - код 781 - виолетова
  Кардиган - код 781 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71