Ново -21%

Кошула - код 6617-3 - шарена

На залиха
SKU
337096
-21%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7768 - виолетова
  Фустан - код 7768 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комплет - код 3349 - небесно сина
  Комплет - код 3349 - небесно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 4. Фустан - код 2255 - окер
  Фустан - код 2255 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 904 - розова
  Блуза - код 904 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кардиган - код 783 - светло сина
  Кардиган - код 783 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 832 - окер
  Блуза - код 832 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Кардиган - код 053 - тиркизна сина боја
  Кардиган - код 053 - тиркизна сина боја
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 6364 - путер зелена
  Фустан - код 6364 - путер зелена
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 10. Блуза - код 753 - ментол
  Блуза - код 753 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71