Ново -21%

Кошула - код 6617-4 - шарена

На залиха
SKU
337111
-21%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 635 - путер зелена
  Фустан - код 635 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 917 - небесно сина
  Блуза - код 917 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 9868 - окер
  Фустан - код 9868 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 1510 - кремова
  Фустан - код 1510 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комплет - код 9877 - црна
  Комплет - код 9877 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 5531 - окер
  Кошула - код 5531 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Кошула - код 5081 - темно сина
  Кошула - код 5081 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 5544 - црвена
  Фустан - код 5544 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кардиган - код 5517
  Кардиган - код 5517
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Комплет - код 5671 - црвена
  Комплет - код 5671 - црвена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71