-25%

Кошула - код 7703 -1 - шарено

Нема на залиха
SKU
343561
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 2421 - 1 - црна
  Тренерки-долен дел - код 2421 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Комплет - код 11622 - црна
  Комплет - код 11622 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Комплет - код 8887 - 2
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 5. Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.002,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 6. Фустан - код 6121
  Фустан - код 6121
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Маица - код 2324 - бело
  Маица - код 2324 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Комбинезон - код 8022 - кремова
  Комбинезон - код 8022 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 7141 - ментол
  Фустан - код 7141 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71