-25%

Кошула - код 7703 -4 - шарено

Нема на залиха
SKU
343606
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Код 1280
  Код 1280
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Комплет - код 5509 - 1 - шарена
  Комплет - код 5509 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 8865 - 3
  Блуза - код 8865 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2506 - црна
  Фустан - код 2506 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Изчистен дамски топ потник рипс в черно - код 2135
  Топ - код 2135 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Кратки панталони - код 4548 - 1 - сиво
  Кратки панталони - код 4548 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 9865 - црна
  Фустан - код 9865 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 8809 - сиво
  Фустан - код 8809 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71