Кошула - код 11 - шарена

Нема на залиха
SKU
9731
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 238 - борда
  Фустан - код 238 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Кошула - код 872 - црна
  Кошула - код 872 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Комплет - код 4432 - окер
  Комплет - код 4432 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Фустан - код 9865 - зелена
  Фустан - код 9865 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 564 - виолетова
  Фустан - код 564 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Фустан - код 1281 - црна
  Фустан - код 1281 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 5350 - путер зелена
  Комплет - код 5350 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Фустан - код 519 - црна
  Фустан - код 519 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00