Кошула - код 115 - бела

Нема на залиха
SKU
37518
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5459 - бело
  Кошула - код 5459 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 2433 - бело
  Кошула - код 2433 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 872 - бело
  Кошула - код 872 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 2. Фустан - код 8485 - путер зелена
  Фустан - код 8485 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Тренерки - код 0601 - црна
  Тренерки - код 0601 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 114999 - црна
  Блуза - код 114999 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Јакна - код 215 - 2 - црна
  Јакна - код 215 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 9. Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Фустан - код 6071 - бело
  Фустан - код 6071 - бело
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71