Кошула - код 115 - црна

Нема на залиха
SKU
37520
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Свободна дамска риза в черно - код 7293
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Ефектна дамска риза в черно - код 4169
  Кошула - код 4169 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Свободна дамска риза в черно - код 3110
  Кошула - код 3110 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска риза в черно широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5298 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1625 - 1
  Фустан - код 1625 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Топ - код 229 - розова
  Топ - код 229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска риза в черно с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 3200 - бело
  Фустан - код 3200 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2919 - циклама
  Фустан - код 2919 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Дамски гащеризон по тялото в цвят пудра - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 4236 - бело
  Блуза - код 4236 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Топ - код 5658
  Топ - код 5658
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71