Кошула - код 115 - темно сина

Нема на залиха
SKU
37519
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1740 - темно сина
  Кошула - код 1740 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 9032 - ментол
  Кошула - код 9032 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Кошула - код 9032 - темно сина
  Кошула - код 9032 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Кошула - код 657 - светло сина
  Кошула - код 657 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Фустан - код 974 - зелена
  Фустан - код 974 - зелена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Топ - код 0120 - окер
  Топ - код 0120 - окер
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Тренерки - код 7040 - 4 - црна
  Тренерки - код 7040 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 5. Блуза - код 6455 - ментол
  Блуза - код 6455 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Комплет - код 1681 - црна
  Комплет - код 1681 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 7. Комплет - код 8741 - жолта
  Комплет - код 8741 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Фустан - код 1040 - бело
  Фустан - код 1040 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 3545 - кафеава
  Фустан - код 3545 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Сако - код 2900 - бело
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71