Кошула - код 19 - 2 - бела

Нема на залиха
SKU
1078
MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 2074 - бело
  Фустан - код 2074 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Атрактивна дамска блуза с червени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска изчистена тениска в бяло - код 1423
  Маица - код 1423 - 2 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 0157 - зелена
  Блуза - код 0157 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 8556
  Фустан - код 8556
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 12001 - црна
  Фустан - код 12001 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 3878 - 1 - шарено
  Фустан - код 3878 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71