Кошула - код 19 - 3 - бело

Нема на залиха
SKU
1079
MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2964 - шарено
  Фустан - код 2964 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 2601 - 2
  Комплет - код 2601 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 5069 - црна
  Комплет - код 5069 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 4. Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Џемпер - код 4172 - бело
  Џемпер - код 4172 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Къса дамска тениска с връзки в масленозелено - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Јакна - код 5519 - 1 - зелена
  Јакна - код 5519 - 1 - зелена
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 9. Панталони - код 2985
  Панталони - код 2985
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 2350 - бело
  Тренерки - код 2350 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71