Кошула - код 192 - шарена

Нема на залиха
SKU
37567
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Комплет - код 2727 - жолта
  Комплет - код 2727 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 451 - сина
  Фустан - код 451 - сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 7131 - розова
  Блуза - код 7131 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Јакна - код 2111 - 1 - сина
  Јакна - код 2111 - 1 - сина
  Најниско MKD 4.059,71 Регуларна цена MKD 5.219,71
 7. Парео - код 4000 - бело
  Парео - код 4000 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Кардиган - код 053 - светло сива
  Кардиган - код 053 - светло сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 5455 - црна
  Блуза - код 5455 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71