Кошула - код 309 - шарена

Нема на залиха
SKU
37938
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Къса тениска с цип в бяло - код 13040
  Маица - код 13040 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Топ - код 2548 - 3 - праска
  Топ - код 2548 - 3 - праска
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 11932 - бела
  Фустан - код 11932 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 6954 - бело
  Фустан - код 6954 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 11958 - кремова
  Комплет - код 11958 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Топ - код 3130 - розова
  Топ - код 3130 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамски комплект блуза и панталон в бежово - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Топ - код 0723 - шарено
  Топ - код 0723 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71