Кошула - код 315 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
515
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 4848 - црна
  Кошула - код 4848 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4439 - бело
  Блуза - код 4439 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 889 - виолетова
  Комплет - код 889 - виолетова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Кошула - код 5081 - темно сина
  Кошула - код 5081 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 9556 - зелена
  Блуза - код 9556 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 4448 - бело
  Блуза - код 4448 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Панталони - код 3062 - бело
  Панталони - код 3062 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 9303 - небесно сина
  Фустан - код 9303 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8102 - црвена
  Фустан - код 8102 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Кардиган - код 6533 - ментол
  Кардиган - код 6533 - ментол
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71