Кошула - код 339 - шарена

Нема на залиха
SKU
37878
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 1455 - бела
  Кратки панталони - код 1455 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 4. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Комплет - код 45288 - бела
  Комплет - код 45288 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 912 - небесно сина
  Блуза - код 912 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 5860 - 2 - црна
  Тренерки - код 5860 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 2986 - 3
  Комплет - код 2986 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Бяла тениска с принт - код 9328
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71