Кошула - код 355 - црна

Нема на залиха
SKU
41124
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Риза с ефектен десен в черно - код 5223
  Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2378 - графитна
  Фустан - код 2378 - графитна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 8865 - бело
  Блуза - код 8865 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 4086 - црвена
  Блуза - код 4086 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска тениска в черно с принт - код 5360
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Палто - код 187 - црна
  Палто - код 187 - црна
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.812,71
 8. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Комплет - код 5356 - сиво
  Комплет - код 5356 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71