Кошула - код 387 - шарена

Нема на залиха
SKU
38096
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски къс топ в светлосиньо - код 11716
  Топ - код 11716 - светло сина
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 7128
  Фустан - код 7128
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Атрактивна тениска с принт в черно - код 9985
  Маица - код 9985 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 4517 - виолетова
  Маица - код 4517 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Комплет - код 4350 - пудра
  Комплет - код 4350 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71