Кошула - код 497 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
37318
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 9032 - ментол
  Кошула - код 9032 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 835 - бело
  Фустан - код 835 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 165 - сиво
  Фустан - код 165 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2013 - сиво
  Фустан - код 2013 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 2223 - виолетова
  Комплет - код 2223 - виолетова
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Јакна - код 887 - тиркизна
  Јакна - код 887 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 3898 - капучино
  Блуза - код 3898 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 8750 - виолетова
  Блуза - код 8750 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 9333 - путер зелена
  Фустан - код 9333 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 820 - окер
  Фустан - код 820 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 4849 - црвена
  Фустан - код 4849 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71