Кошула - код 502 - бела

Нема на залиха
SKU
38069
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Топ - код 11723
  Топ - код 11723
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 3333 - 1
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамско долнище в тъмносиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 4269 - бело
  Блуза - код 4269 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Тренерки - код 11625 - бело
  Тренерки - код 11625 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Маица - код 1089 -1 - црна
  Маица - код 1089 -1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Къса тениска с цип в черно - код 13040
  Маица - код 13040 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Атрактивна тениска с принт в цвят пудра - код 11901
  Маица - код 11901 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 11890 - розова
  Фустан - код 11890 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71