Кошула - код 502 - циклама

Нема на залиха
SKU
38068
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза в розово дълга - код 2300
  Кошула - код 2300 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска риза в цвят пудра широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 6949 - небесно сина
  Тренерки - код 6949 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Маица - код 2902 - црна
  Маица - код 2902 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Панталони - код 2252 - бело
  Панталони - код 2252 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Топ - код 5345
  Топ - код 5345
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 11664 - бело
  Фустан - код 11664 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71