Кошула - код 502 - розова

Нема на залиха
SKU
38057
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 2433 - розова
  Кошула - код 2433 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Кошула - код 657 - циклама
  Кошула - код 657 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5888 - 3
  Фустан - код 5888 - 3
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Кардиган - код 7002 - 1 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код 4043
  Код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 1412 - бело
  Блуза - код 1412 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Туника - код 3686 - 5 - бела
  Туника - код 3686 - 5 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 1777 - борда
  Тренерки - код 1777 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Кошула - код 2433
  Кошула - код 2433
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 2500 - зелена
  Фустан - код 2500 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Јакна - код 5122 - 1
  Јакна - код 5122 - 1
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71