Кошула - код 503 - црна

Нема на залиха
SKU
38313
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Кошула - код 332 - црна
  Кошула - код 332 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 787 - 1 - црна
  Кошула - код 787 - 1 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5150 - путер зелена
  Фустан - код 5150 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 9090-6 - шарено
  Фустан - код 9090-6 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Туника - код 175 - сиво
  Туника - код 175 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 4598 - црвена
  Топ - код 4598 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Комплет - код 9955 - виолетова
  Комплет - код 9955 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 600 - зелена
  Фустан - код 600 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 5150 - небесно сина
  Фустан - код 5150 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71