Кошула - код 510 - шарена

Нема на залиха
SKU
37935
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 9792 - 1 - црвена
  Блуза - код 9792 - 1 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в тъмнокафяво - код 4656
  Топ - код 4656
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Спортен сет от две части тениска и клин в бежово - код 557
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 11984 - бело
  Маица - код 11984 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в черно - код 0888
  Фустан - код 0888 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски комплект блуза и спортен панталон в масленозелено - код 2210
  Спортски комплет - код 2210 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Дамски пижамен сет с атрактивен десен - код 2479 - 3
  Комплет - код 2479 - 3 - шарена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Топ - код 6762
  Топ - код 6762
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71