Кошула - код 554 - бела

Нема на залиха
SKU
38257
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 9032 - бело
  Кошула - код 9032 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Кошула - код 872 - бело
  Кошула - код 872 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 6171 - бело
  Кошула - код 6171 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Палто - код 4941 - сиво
  Палто - код 4941 - сиво
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Палто - код 7709 - црна
  Палто - код 7709 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 1174 - зелена
  Фустан - код 1174 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 169 - розова
  Фустан - код 169 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 742 - зелена
  Блуза - код 742 - зелена
  MKD 522,00
 6. Дуксер - код 4840 - бело
  Дуксер - код 4840 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 0303 - 3 - црвена
  Фустан - код 0303 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 193 - сиво
  Комбинезон - код 193 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 504 - светло виолетова
  Маица - код 504 - светло виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71