Кошула - код 555 - бела

Нема на залиха
SKU
37249
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Елегантна дамска риза дантела в бяло - код 1404
  Кошула - код 1404 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Топ - код 9914 - црна
  Топ - код 9914 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски бански в синьо - код 6198
  Купачи - код 6198 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Изчистен дамски топ потник рипс в синьо - код 2987
  Топ - код 2987 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамска туника в бяло с принт - код 2690
  Туника - код 2690 - 2 - бела
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Свободни дънки изчистени в черно - код 3031
  Фармерки - код 3031 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Спортски комплет - код 2505 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2505 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамски спортно-елегантен комплект в черно - код 5852 - лице
  Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 8125 - сиво
  Фустан - код 8125 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комплет - код 6797 - црна
  Комплет - код 6797 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Топ - код 2989 - небесно сина
  Топ - код 2989 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71