Кошула - код 555 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
37250
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 8257 - зелена
  Фустан - код 8257 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тениска в бяло с моден принт - код 2261
  Маица - код 2261 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска в лилаво с принт - код 4261
  Маица - код 4261 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Фустан - код 3174 - 2 - бело
  Фустан - код 3174 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2378 - графитна
  Фустан - код 2378 - графитна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 238 - розова
  Фустан - код 238 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4229 - жолта
  Блуза - код 4229 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71