Кошула - код 555 - розова

Нема на залиха
SKU
37251
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кокетна дамска риза в розово - код 9902
  Кошула - код 9902 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3107
  Фустан - код 3107
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 11666 - црна
  Маица - код 11666 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Маица - код 684 - бело
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Спортски комплет - код 9353 - 3
  Спортски комплет - код 9353 - 3
  Најниско MKD 1.565,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 5. Блуза - код 8865 - црна
  Блуза - код 8865 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Туника - код 1215 - 3 - бело
  Туника - код 1215 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 2284 - бело
  Маица - код 2284 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71