Кошула - код 558 - бела

Нема на залиха
SKU
38023
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска риза в бяло дълга - код 2300
  Кошула - код 2300 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска риза в бяло широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 11669 - црна
  Маица - код 11669 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 4223
  Блуза - код 4223
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Дамска тениска в черно - код 2512 - 2
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 4177 - црвена
  Фустан - код 4177 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тениска с принт в бяло - код 4459
  Маица - код 4459 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дуксер - код 11450 - црна
  Дуксер - код 11450 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71