Кошула - код 662 - бела

Нема на залиха
SKU
37513
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8190
  Фустан - код 8190
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 6979 - розова
  Фустан - код 6979 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 2506 - циклама
  Фустан - код 2506 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 4515 - црвена
  Маица - код 4515 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Ефирен къс гащеризон с колан в бяло - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамско спортно долнище в черно - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 11893 - црна
  Фустан - код 11893 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 11636 - црна
  Тренерки - код 11636 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Пола тип панталон в черно - код 2592
  Код 2592 - 2 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71