Кошула - код 665 - розова

Нема на залиха
SKU
38022
ден 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 7989 - црна
  Палто - код 7989 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Фустан - код 0402 - шарена
  Фустан - код 0402 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Фустан - код 0061 - бела
  Фустан - код 0061 - бела
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Комплет - код 1511 - светло сина
  Комплет - код 1511 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 4572 - окер
  Фустан - код 4572 - окер
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Комплет - код 8181 - темно сина
  Комплет - код 8181 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Комплет - код 3349 - црвена
  Комплет - код 3349 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Блуза - код 831 - окер
  Блуза - код 831 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Туника - код 992 - кафеава
  Туника - код 992 - кафеава
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 10. Блуза - код 4171 - розова
  Блуза - код 4171 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71