Кошула - код 715 - бела

Нема на залиха
SKU
41232
ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3464 - виолетова
  Блуза - код 3464 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Комплет - код 3349 - капучино
  Комплет - код 3349 - капучино
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Комбинезон - код 5051 - тиркизна
  Комбинезон - код 5051 - тиркизна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Кардиган - код 1594 - кафеава
  Кардиган - код 1594 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 5154 - сиво
  Блуза - код 5154 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Фустан - код 2366 - зелена
  Фустан - код 2366 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 477 - бело
  Фустан - код 477 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 744 - ментол
  Фустан - код 744 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 672 - жолта
  Фустан - код 672 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Сукња - код 5368 - црна
  Сукња - код 5368 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71