Кошула - код 720 - шарена

Нема на залиха
SKU
37253
ден 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8485 - сиво
  Фустан - код 8485 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Блуза - код 6030 - небесно сина
  Блуза - код 6030 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Топ - код 0120 - сина
  Топ - код 0120 - сина
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кардиган - код 9944 - окер
  Кардиган - код 9944 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Палто - код 8282 - путер зелена
  Палто - код 8282 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Сукња - код 1920 - 2 - шарена
  Сукња - код 1920 - 2 - шарена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 9. Блуза - код 137 - црна
  Блуза - код 137 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 296 - борда
  Фустан - код 296 - борда
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71